Спелео ВІДКРИТТЯ Року

Відбір на номінацію

Відбір на номінацію Спелео ВІДКРИТТЯ Року проводиться призначеним Президентом УСА на початку року Членом Президії або іншою довіреною особою.

Відповідальний за прийом заявок передає матеріал адміністратору для розміщення на сайті УСА.

Заявки можна подавати протягом року.

Подача заявок на номінацію

Кандидати на номінацію можуть висуватися самостійно: як окремі спелеологи (самовисування), так і спелеоколективи; номінантів можуть висувати представники спелеоклубів, команди спелеологів, окремі особистості, Члени Президії УСА.

Кандидатами на номінацію Спелео ВІДКРИТТЯ Року можуть бути всі спелеологи планети Земля.

Заявки приймаються у встановленій формі.

Встановлена ​​форма:

Спелео ВІДКРИТТЯ Року:

  • ПІБ учасника; якщо колектив - назва та ПІБ його членів; місто; країна; спелеоклуб; фото учасника (учасників).
  • Заявка*, яка містить опис, що розкриває досягнення; результати.

* Інформацію для заявки надсилати файлом будь-якого текстового формату (*.doc; *.txt; та інші текстові редактори). Фото повинні мати розмір не більше 1000px і збережені у форматі *.jpeg; *.jpg; *.png; *.tiff; та інш.

Журі для номінації Спелео ВІДКРИТТЯ Року складається з усіх Членів Президії УСА, крім тих, хто подав свою заявку на Премію. Можливе залучення ними видних діячів спелеологічного світу, які зробили значний внесок у розвиток певного напрямку.

Уся інформація, що надається на номінації, розміщується на сайті УСА. Голосування по Спелео ВІДКРИТТЯ Року проводиться Членами Президії за 30 днів до оголошення переможців.

Нагородження

Підсумки визначення переможців та нагородження учасників проводяться на традиційному З'їзді УСА.

Докладніше про номінацію.

  • Спелео ВІДКРИТТЯ Року

    Першопрохідницькі дослідження в природних (штучних) печерах, об'єднані зусиллями і коштами, які призвели до відкриття нового, задокументованого простору в підземеллі.