Громадська організація Одеський спелеоклуб «Пошук»

«Пошук» засновано у вересні 1965 року як експедиція по вивченню катакомб міста Одеси. Спеціалізується на спелестології, вивченні штучних підземних порожнин, гірських вироблень, гідротехнічних, культових, господарських та фортифікаційних підземель. Створений унікальний кадастр штучних підземних порожнин України.

Детальніше...

Мелітопольський спелеоклуб «Каскад»

Мелітопольський спелеоклуб «Каскад»

Мелітопольський спелеоклуб «Каскад» заснований у жовтні 1987 року. Засновником і першим Президентом клубу був Мелешко Сергій, який керував клубом до 1993 року.

МСК «Каскад» був створений, як юнацький клуб і базувався на території міського клубу туристів «Червона гвоздика». Клубу належали кілька приміщень, два з яких були відведені під спорядження. У той час, як відомо, для туризму і, зокрема, для спелеології не випускалося ніякого спорядження. Тому члени клубу робили його самостійно. Робили дуже добре і багато, тому що за обсягом спорядження клуб був на 3му місці серед клубів України.

Детальніше...

Громадська організація Одеський міський «Клуб спелеологів «Морія»

У 1991 році з’явилася спелеокоманда під назвою «Морія», на базі якої в подальшому і був створений спелеоклуб Морія. Сучасну назву зареєстровано 31 серпня 2007 року.

Клуб активно займається пошуком нових печер та продовжень у відомих печерах Криму, Кавказу, приймає участь в заходах УСА та інших клубів ( МІПКар, Експедиції Львівського спелеоклубу в печеру Оптимістичну, проект Українська-Попелюшка). Членами клубу була відкрита та досліджена, спільно з Пермськими спелеологами, печера МОРІЯ. При клубі їснує спелеошкола (проходять регулярні тренування, виїзди для новачків, лекції).

Детальніше...

Новокаховський спелеоклуб «Бездна»

Перша спелеоекспедиція у місті Нова Каховка відбулася ще за радянських часів. На той час у місті існував туристичний клуб «Скіф», який працював на базі профспілкової організації міського заводу-гіганту «Електромаш». Клуб проводив різні походи – пішохідні, гірські, водні. Так, одного разу, для різноманітності, вирішили провести спелеоекспедицію. З того часу і зародилася спелеологія у Новій Каховці. Але з часом відійшли профспілки, люди потроху стали відходити від туризму за різних обставин – хто одружився, кого засмоктала рутина побуту… Але у місті з’явилася альтернативна організація, але вже дитяча…

Детальніше...

Nikolaev club/Діти підземель

Клуб займається вивченням штучних підземних споруд на території Миколаївської області і Півдня України.

Є продовжувачем діяльності клубу "САДКО", який у 1992-1993 роках спільно з Управлінням архітектури міста провів експедицію по обстеженню штучних підземних споруд та пустот під містом - так званих "катакомб".

Досліджувався історичний аспект цих споруд, їх вплив на екологічну обстановку в місті.

Розглядалося питання оптимальної майбутньої забудови міста з урахуванням цих підземних споруд.

Детальніше...

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА