Сімферопольський спелеотуристичний клуб «Альтернатива»

Спелеотуристичний клуб «Альтернатива» наймолодший клуб міста Сімферополя. Ідея його створення виникла після експедиції в печеру Каскадна (Ай-Петрі, Крим), яка проходила 6-8.03.2010 р. Ця експедиція засвідчила наявність непереборних об’єктивних супереченнь між керівництвом спелеоклуба «Карст», в якому раніше перебувало багато членів клуба та ініціативної групи із семи чоловік, які першими висловили бажання вийти зі складу «материнського клубу».

Остаточно ця ідея сформувалася у квітні 2010 р. В цей час починаються активні пошуки приміщення де б мали змогу відбуватись клубні тренування. До цього часу загальні зібрання проходили в приміщенні наданому «Кримським інститутом економіки та господарського права».

Одночасно з цим, молодий клуб починає налагоджувати зв’язки з іншими клубами та федераціями. В наслідок цього, до травня 2010 р. з’являються проекти, які в подальшому були успішно реалізовані з наступними кримськими та українськими клубами: Феодосійський турклуб «Кара-Даг», Севастопольський спелеоклуб «Гелектит», федерація гірського туризму південно-східних областей України, туристичний клуб «Таври», Ялтинський міський гірський клуб ім. Дмитрієва та іншими. Одночасно з цим починається співробітництво з контрольно-рятувальною службою Криму, і після проходження курсів та навчальних рятувальних робіт усі члени клубу стають суспільними співробітниками Сімферопольського рятувального загону. 10 травня 2010 р. клуб починає арендувати приміщення для тренування, розташоване в дачному селищі Каменка (м. Сімферополь). В червні 2010 р., через місяць важкого ремонту в клубі починаються перші тренування. 20 травня 2010 р. організовуються перші клубні збори, на яких приймається статут клубу. У теперішній час це основний документ, яким користуються усі члени клубу у своїй діяльності. З червня 2010 року прийнято рішення про реалізацію проекту з маркування та інвентарізації порожнин Чатир-Дагу. На сьогоднішній день роботи продовжуються.

 

В теперішній час у спелеотуристичному клубі «Альтернатива» перебуває 20 чоловік, з багатьох міст Криму, 3 з яких є членами УСА. Клуб володіє власною матеріальною базою для здійснення виїздів та експедицій: більш 500 м. статичної мотузки, карабіни, проушини, намети, спальні та транспортні мішки та інше. Існує спорядження для тренування новачків.

Контакти:

Голова: Беднарська Олена – e-mail: speleomish[@]mail.ru, tel: 095 304 994 1

Члени президії:

Слепченко Денис - e-mail: slepchenkodenis[@]gmail.com

Нестерук Олександр - e-mail: notster[@]mail.ru

Зінченко Тетяна - e-mail: vestfalka[@]gmail.com

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2148 печер.

Членами УСА є 90 спелеологи, які представляють 33 клуби із

6-и країн, з них 65 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2024 РІК!


Вступити до УСА