Кадастр печер Івано-Франківської області

Аватара пользователя
Куприч Павел
Сообщения: 1061
Зарегистрирован: 27 июл 2012, 22:42
Откуда: Чернівці

Re: Кадастр печер Івано-Франківської області

Сообщение Куприч Павел » 15 июн 2021, 21:36

Гарна робота. Це істотно додає інформаційності про печери. Молодець. :bra_vo:

Аватара пользователя
Куприч Павел
Сообщения: 1061
Зарегистрирован: 27 июл 2012, 22:42
Откуда: Чернівці

Re: Кадастр печер Івано-Франківської області

Сообщение Куприч Павел » 17 июн 2021, 19:11

Звіт про виїзд в печеру Думка 5-6 червня.
Учасники: Чернівці: Купріч Павло, Рідуш Богдан, Дубінін Микола, Горбачова Ольга, Шавранський Василь, Ковбаснюк Костянтин, Костюк Уляна, Ковбаснюк Мирослава.
Ціль виїзду: Розкопки і топозйомка в печері Думка.
Виїзд мав відбутись в останні вихідні травня, але з меншою кількістю учасників. Тому було вирішено перенести на початок червня. Одна людина мала постійно знаходитись в таборі, тому наші робочі можливості дещо обмежились. В цілому ми виконали поставлену задачу. Про все по порядку.
День перший. Цього разу, виїзд з Чернівців відбувся без затримки, і о 8 ранку ми вже виїхали з міста. За 3 години ми вже ставили намети і розігрівали обід, який Уляна приготувала вдома. Після обіду вирушили в печеру Думка. В таборі залишились Уляна і Мирослава. Микола, Василь, Костянтин копали хід Шмайсера, (назву отримав через знайдений ріжок від автомата Шмайсера). Вийшли у невеликий грот, висотою до 2 метрів. Далі вузька тріщина, в бік карстового мосту. Богдан, Павло, Ольга робили топозйомку основної галереї. Під час топи був знайдений камін, який потребує розкопок.
Другий день. . В таборі залишились Костянтин, Мирослава, Василь. Уляна пішла в печеру не надовго, тому що о 13 годині вони мали виїхати додому. Микола і Ольга копали забій Шерстистий, (назву отримав через велику кількість шерсті кабана). Богдан і Павло, продовжили робити топозйомку. В 13 годині Ольга пішла в табір дивитись за наметами і речами. Микола і Богдан продовжили розкопки забою Шерстистий. Павло робив топу галереї Шмайсера, після чого приєднався до розкопок. О 15 годині вирішили зупинити роботу і йти в табір. Зібрали речі і тільки почали їх упаковувати в машину, як почав накрапати дощ, який перейшов у зливу. Вчасно зібрались.
Підсумок. Топозйомка зроблена. Проективна довжина печери Думка 200 метрів. Розкопки ходу Шерстистий, будуть продовжені в наступні виїзди. Також треба розчистити вхід в камін і подивитись що далі.
Дякую усім учасникам.

Аватара пользователя
Куприч Павел
Сообщения: 1061
Зарегистрирован: 27 июл 2012, 22:42
Откуда: Чернівці

Re: Кадастр печер Івано-Франківської області

Сообщение Куприч Павел » 24 сен 2021, 18:33

20 вересня відбувся виїзд на Сокільський хребет, скеля Кашицький камінь.
Учасники:
Чернівці: Купріч П.
Київ: Касьян Ю., Салашна А., Тюрін Д.
Харьків: Шевченко О.
Котельва: Салашний М.
Топозйомка печери Кашицький тунель, Купріч П.
Відеозйомка в печрах Касьян Ю.
Обстеження печер: Кашицький тунель, Тигрина, Підковика (робоча назва).
Наступний виїзд заплановано на 27 вересня.

Ответить