Відео про експедицію УСА від болгарських учасників експедиції

Короткометражний фільм про експедицію Української спелеологічної Асоціації в найглибшу печеру світу Крубера-Воронья (-2197 м), зроблений болгарськими учасниками експедиції. Вперше в історії відео від дайвера в нижній сифон "Два капітана". Під час цього занурення, дайвер Геннадій Самохін мав намір зловити унікальну рибу, яка живе в сифоні. На жаль, рибу не вдалося спіймати. Замість неї було впіймано рачка з роду безхребетних Zenkevitchia Birstein. Можливо, це новий вид ще не відомий науці. Відео в печері були зроблені камерою Go Pro!

(bg)Кратък филм създаден от българските участници в експедицията на Украинската спелео асоциация в най-дълбоката пропаст на Земята Крубер-Вороня (-2197 м). Тук са единствените за сега кадри от гмуркане в крайният сифон на пещерата. В това гмуркане водолазът Генадий Самохин опитва да улови уникална риба вероятно обитаваща това място. За съжаление риба не бе уловена а безгръбначно от Род Zenkevitchia Birstein вероятно ново за науката! Кадрите под земята са заснети благодарение на Go pro!

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 261 спелеолог, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 232 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА