Турнір з мотузкового контесту

Створено: Неділя, 18 березня 2018
Турнір з мотузкового контесту

Найдемократичніші міжнародні змагання для спелеологів

Трохи історії

У 2010 році ми з друзями в Україні придумали новий формат змагань, коли люди можуть змагатися, не виїжджаючи зі своєї країни, зі свого міста, і, можливо, навіть не виходячи зі своєї квартири, і при цьому беруть участь в міжнародному турнірі.

Дисципліна цих змагань - швидкісний підйом з використанням спелеологічного спорядження по мотузці, яку подають через блок. У США такі змагання називають «Клайбінг контест», ми використовуємо дещо інший термін «Мотузковий контест». Але це не змінює суті. Головна мета змагань, яку ми переслідували, це було бажання об'єднати, як можна більше спелеологів однією спільною справою і тим самим сприяти поліпшенню контактів і спілкування між спелеологами світу. Ми свідомо пішли на максимальне спрощення вимог до умов змагань.

Цього року турнір буде проходити вже в дев'ятий раз. З кожним роком кількість учасників турніру збільшується. У 2017 році в турнірі взяло участь 459 учасників на дистанції 30 метрів і 69 учасників на дистанції 120 метрів. У турнірах брали участь спелеологи України, Росії, Білорусії, Литви, Болгарії, Словенії, Румунії.

Чому участь в заочному турнірі по мотузковому контесту може бути для вас цікавою

 • 1.Для учасників турніру немає ніяких обмежень за віком, статтю, кваліфікації, фізичної та технічної підготовки і т.д.
 • 2.Для участі в міжнародному турнірі не потрібно їхати зі свого міста або країни. Дистанцію змагань можна обладнати там, де вам зручно. На скелі, дереві, мосту, в спортивному залі і навіть у своїй квартирі. Приклади обладнання дистанції мотузкового контеста:

 • 3.Турнір буде проходити протягом 7 днів, з 9 по 15 квітня 2018 року, і ви можете змагатися вранці, вдень, ввечері і навіть вночі в будь-який з цих днів. Коли це буде зручно для вас.
 • 4.Змагання проходять в одинадцяти вікових категоріях. Ви зможете порівняти свої досягнення з досягненнями однолітків з інших клубів, міст і країн.
 • 5.Зняте вами відео вашого виступу зможуть побачити спелеологи з інших країн, ваші друзі і знайомі. Це буде як звісточка для них, що ви здорові, повні сил і енергії.
 • 6.Це майже як Facebook.)) Ми всі зможемо краще пізнати один одного і ближче познайомитися.

П'ять кроків для того, щоб стати учасником міжнародного турніру з мотузкового контесту.

 • 1.Підготуйте місце для проведення контеста і приділіть особливу увагу як обладнанню траси, так і дотримання заходів безпеки при подальшому її проходженні. Змагання проходять на дистанціях 30 і 120 метрів в стилі «жабка» і, ймовірно, більшості спелеологів відомо, як відбувається обладнання таких змагань. Головна умова - це, що б учасник подолав по мотузці дистанцію 30 або 120 метрів. Рекомендації по обладнанню дистанції "мотузковий контест" і по проведенню змагань.
 • 2.Подолайте дистанцію змагань в період з 9 по 15 квітня. Запишіть час, проведений на дистанції, і зніміть відео вашого виступу. Відеоролик розмістіть на сайті YouTube.
 • 3.Результати змагань, інформацію про вас (ім'я, прізвище, країна, місто, вік, стать), а також посилання на відео необхідно вислати по електронній пошті на адресу: caverock.kiev.ua[@]gmail.com

  Для зручності копіювання результатів до зведеного протоколу, прохання інформацію надсилати в табличці Excel і розміщувати в тому ж порядку, що і в зведеному протоколі. Приклад протоколу за 2017 рік.

 • 4.Після закінчення змагань перегляньте зведений протокол і переконайтеся, що вся вислана вами інформація внесена вірно.
 • 5.Після затвердження протоколів, зазвичай це відбувається через 1-2 дні після закінчення змагань, будуть визначені переможці змагань і складені рейтинги за віковими групами і в загальному заліку. Всі учасники змагань зможуть отримати сертифікати, що підтверджують участь в турнірі. Для цього макет сертифіката буде розісланий по наданим електронним адресам. Сертифікат необхідно буде роздрукувати і заповнити самостійно. Призовий фонд на змаганнях відсутній.

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 263 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 234 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА