З Новим 2018 Роком!

Створено: Субота, 30 грудня 2017
З Новим 2018 Роком!

Дорогі друзі та колеги-спелеологи!

Зазвичай, Новий рік - це не лише гучні святкування, період зимових виїздів, коляди та канікули - це період підведення підсумків. Аналіз того, як минув рік, що ми зробили, чого досягли, що встигли, за що боролись; кого зустріли, а кого втратили назавжди; що створили, а що пройшло повз.

Зазвичай, чим ближче до Нового року, тим активніше ми задумуємось як провести рік прийдешній, в яких проектах брати участь, на що витрачати час і ресурси; розставляємо пріоритети, визначаємо, в якому напрямку розвиватись, чого прагнути, з ким спілкуватись, а кого відпустити. Кажучи зрозумілою нам всім мовою "визначаємо азимут" на наступний рік.

Тому хочеться побажати всім Вам, щоб у прийдешньому 2018 році, де б Ви не були, ким би не працювали, з якими обставинами не стикались, але завжди знаходили час на спелеологію. Здоров'я, миру, злагоди та наснаги в новому році Вам і Вашим рідним та близьким. Більше позитиву, більше доброти, більше посмішок.

Тримаймося разом, бо ми того варті!

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Президент УСА Володимир Снігур

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 263 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 234 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА