XXV З'їзд УСА завершився

Створено: Неділя, 30 жовтня 2016

XXV З'їзд УСА, що вперше проходив у Запоріжжі на Хортиці, завершився і всі учасники роз'їхалися додому.

ХХV СЪЕЗД УСА, г.Запорожье, о.Хортица, 28-30 октября 2016 года

Не дивлячись на прохолодну, але сонячну погоду, якою учасників З'їзду зустріло Запоріжжя, атмосфера заходу була теплою і дружньою завдяки унікальному Запорізькому СамоВару, що був презентований на час заходу генеральним спонсором XXV З'їзду УСА фірмою "Практика".

Детальний звіт XXV З'їзду незабаром буде викладено на сайті УСА.

Організатори З'їзду - Українська спелеологічна Асоціація, Мелітопольський спелеоклуб «Каскад» та Спелеосекція Запорізького турклубу "Сірі вовки" - вдячні всім за участь у заході.

Особлива подяка генеральному спонсору XXV З'їзду УСА фірмі "Практика" та спонсорам заключного етапу Чемпіонату України із спелеотехніки - екіпірувальному центру "Футен" (Запоріжжя), екіпірувальному центру "Полювання на пригоди" (Запоріжжя), магазину товарів для спорту та туризму "Номад" (Київ), магазинам туристичного спорядження "Сходження", "Колекція пригод" та Інтернет-магазин «ALP.COM.UA», (Дніпропетровськ), спелеомагазину "Куеста" (Харків).

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 263 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 234 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА