Рідушу Богдану Тарасовичу - 55!

Створено: Неділя, 04 вересня 2016

Сьогодні в цей сонячний осінній день святкує свій 55-річний ювілей Рідуш Богдан Тарасович — професор, доктор географічних наук, спелеолог, палеонтолог, археолог та просто світла людина!!!

Ще будучи студентом, здебільшого із наукового інтересу, втрапив у середовище спелеологів і відтоді значну частину свого професійного життя приділяє вивченню підземних порожнин. Богдан Тарасович пройшов шлях від рядового учасника експедицій до їх керівника, являється учасником засновницької конференції УСА, постійним членом президії УСА, Президентом УСА e період 2002-2003 років. Не менш вражаючою є бібліографія його праць, яка за всі роки його професійної діяльності лише поповнюється новими цікавими відкриттями та фактами.

Отож, щиро вітаємо сьогоднішнього ювіляра та бажаємо йому міцного здоров'я, щасливих моментів у житті, натхнення для нових досягнень та підкорення ще багатьох вершин у особистому, науковому та суспільному житті!!! Бо саме на таких людях тримається як УСА, так і спелеологія загалом!!!

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 263 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 234 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА