Кропивниковій Тамарі Іванівні - 65

Створено: Субота, 13 серпня 2016

13 серпня виповнюється 65 років Кропивниковій Тамарі Іванівні.

У 1965 році в гурток юних спелеологів Палацу піонерів, яким керував Валерій Янович Рогожніков, прийшла школярка на ім'я Томочка. І почалося її життя під землею. Разом з іншими гуртківцями Палацу піонерів вона брала активну участь в дослідженні підземних монастирів Києва, в пошуково-розвідувальних експедиціях на Поділлі. Перші відкриття затягували під землю все далі і глибше. Перші вертикальні печери - Крим, Кавказ. З 1969 року Томочка - керівник групи Гном. У сімдесятих вже не Томочка, а Тамара Іванівна, прийшовши працювати в рідний Палац, створила групу спелеологів Спарта. Кілька поколінь юних спартанців за довгі роки роботи виростила Тамара Іванівна.

У сімдесятих роках у Київській спелеології почалася Азіатська епопея. Кропивникова - один з лідерів і активних учасників штурмів Київської. У ті давні часи вона єдина жінка у штурмовій групі спускалася на майже кілометрову глибину.

В кінці сімдесятих Тамара Іванівна зі своїми спартанцями бере участь в подальших спелеорозвідках і дослідженні печер Середньої Азії.

Не забувають спартанці і Крим, і Кавказ. Ну звичайно, і ніколи не забуває Тамара Іванівна Західну Україну. Розкопки, розвідки, Вертеба, Музейна, Славка, активна робота Тамари Іванівни в Оптимістичній - вісімдесяті, дев'яності, двохтисячні ... У 2003 році Тамара Іванівна була обрана Почесним членом Української спелеологічної Асоціації.

І ось уже 65.

Вітаємо з напівкруглим ювілеєм! Бажаємо здоров'я, бадьорості і довгих років життя в теплому колі друзів і рідних.

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 263 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 234 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА