Премія ім.Франца Хабе 2015

Створено: Субота, 07 березня 2015
International Union of Speleology

Премія ім.Франца Хабе присуджується Департаментом Карсту і Захисту Печер Міжнародного спелеологічного Союзу (UIS).

Премія названа в пам'ять і на честь д-ра Франца Хабе, Словенія (колишня Югославія), який, крім численних досягнень, був Президентом Департаменту Захисту UIS (1973-1997).

Її метою є сприяння захисту карсту і печер для майбутніх поколінь. Їх природна спадщина - джерела більш доскональної інформації про історію нашої планети й людства, які будуть спонукати вести себе більш вдумливо, ефективно і стійко щодо майбутнього нашого довкілля.

Номінації необхідно надсилати до 20 травня 2015 року.

  • З історії Премії

30 вересня 2012 Президія UIS призначила грант Департаменту Карсту і Захисту Печер UIS в розмірі € 250 для створення Премії, яка буде присуджуватися кожні 4 роки на Міжнародному Конгресі із спелеології (ICS) під час другої сесії Генеральної Асамблеї UIS.

На своєму засіданні Президія UIS затвердила також, що Премія присуджуватиметься і в 2015 році.

  • Тема

Премія ім.Франца Хабе Департаменту Карсту і Захисту Печер UIS спрямована на сприяння захисту карсту і печер. Вона буде присуджена за кращу або найбільш важливу дію, конкретну ідею або публікацію щодо захисту печер, Карстового району чи підземного середовища в цілому.

Більш детальну інфоромацію та Положення ви знайдете на сайті UIS.

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 274 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 245 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА