Підсумки Відкритого чемпіонату України зі спелеотехніки в Буках

Створено: Середа, 24 вересня 2014

19-21 вересня відбувся «Відкритий чемпіонат України зі спелеотехніки» в с.Буки, Черкаської області. Все пройшло, як завжди, в дружній, спортивній та веселій обстановці.

У змаганнях взяли участь 24 спортсмени з Києва, Одеси, Полтави, Харкова. Вболівальників було в кілька разів більше !!!

Буки 2014 Буки 2014 Буки 2014

Місце проведення, вже давно облюбоване скалолазами, слеклайнерамі і роуп-джамперами, довелося впору і спортсменам спелеологам. У п'ятницю з обіду і в суботу з самого ранку змагалися спортсмени «одиночки», паралельно з ними в суботу велися змагання команд-двійок. Вся дистанція була провішена в каньйоні, над водою річки Гірський Тікич. Дистанція здалася трохи «мокроватою» для тих, хто прагнув до призових місць. Приз глядацьких симпатій завоював Марковський Кирило, який вирішив подолати елемент «Тролею» вплав. Особиста траса виявилася силовою, багатьох «вбили» тірольські перила, які провисали з одного берега на інший. У змаганні двійок було все: спелеосходження, монтаж-демонтаж траси srt, тролей вгору, і порятунок потерпілого з горизонтальних перил - снайперським спуском в ЛОДКУ (придумав Дениска :).

Буки 2014 Буки 2014 Буки 2014

В ніч з суботи на неділю всіх злякав дощик, тому майже весь автотранспорт довелося вигнати на стоянку, яка вище табору, щоб з ранку не грати в штовхачів машин. Нагородження пройшло під крапаючий дощик і пролітаючий прямо над табором Мі-8.

Буки 2014 Буки 2014 Буки 2014

Дякуємо Маньківській районній раді та особисто Філіпчуку О.Г., Буцькій селищній раді і особисто Власюк О.С. за дозвіл на проведення змагань. Дякуємо керівництву Української спелеологічної Асоціації за матеріальну і документальну підтримку. Магазин «Номад» і особисто Миронова А., Магазин «Сходження» і особисто Осауленко А., Магазин «4сезони», в'язальну майстерню "Green Kat" за надані цінні призи. Куденко А. і Кузьмича - за надані човни для етапу змагань. Касьяна Дениса - за наведення дистанцій.

Дякуємо всім, хто зміг приїхати і підтримати наші змагання, сподіваємося наступного разу учасників буде ще більше =)

До нових зустрічей!

Протоколи змагань знаходяться тут.

Головний суддя змагань Дмитро Бєляєв (Бєлка)

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 274 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 245 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА