Засідання Президії УСА

Створено: Понеділок, 17 вересня 2012

16 вересня у Києві пройшло позачергове засідання Президії УСА, в якому взяли участь Президент УСА Павло Купріч, Віце-президенти Юрій Касьян та Володимир Снігур, члени Президії Володимир Насєдкін, Андрій Верченко, секретар Ольга Шаманська, Зинаїда Болтенко.

Основним питанням для обговорення на засіданні було проведення Європейського спелеофоруму в Україні у 2015 році. Після довгих обговорень, міркувань і суперечок було вирішено, що УСА, в разі підтвердження Європейської спелеологічної Федерації, в 2015 році проведе в Україні Евроспелеофорум.

Також на заседініі обговорювалися питання майбутнього ХХІ З'їзду УСА, нагородження і присудження грамот Лауреатам УСА, вихід у світ нового сайту УСА.

29 вересня у Швейцарії пройде Засідання Генеральної Асамблеї Європейської спелеологічної Асоціації, на якій УСА, за рішенням Президії, буде представляти Олексій Жалов з Болгарії. 

Засідання пройшло в приміщенні Київського спелеоклубу в дружній обстановці і завершилося незвичайною культурною програмою, яка пройшла на відомому київському тролеї, який організував спелеолог Микола Поплавко та його команда SkyPark

Ось невеликий фотозвіт цієї події.

   

   

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 263 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 234 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА