Аранонера 2012

Створено: Понеділок, 20 серпня 2012

15 серпня 2012 року, в іспанських Піренеях, завершився восьмий міжнародний спелеотабір Аранонера 2012, організатор “Espeleo Club de Gracia” Барселона. В таборі брали участь дванадцять спелеологів з України, які представляли три західно-українських клуби: «Кристал» Чортків, «Поділля» Тернопіль, «Троглодит» Чернівці. 22 серпня в Україну повернувся останній учасник.

Головним завданням табору є дослідження печерної системи Аранонера та інших печер хребта Тенденьєра.

Цього року роботи велися у двох напрямках: продовження досліджень гілки "Угорський кілометр", з підземного табору -1000 м вхід S1; робота в печері S7 (ймовірно ще один вхід в систему) – оновлення навіски, перезйомка та продовження робіт по проходженню невідомих частин від входу до глибини -600 м, де зупинились через нестачу навісочного спорядження. В результаті оновлено та покращено навіску до глибини -500 м, проведена топозйомка до глибини -300.

В таборі -1000 працювало семеро спелеологів: п’ять українців та двоє представників ECG. Було впорядковано та фіналізовано топозйомки минулих років, відібрані зразки печерної фауни, продовжено проходження у декількох перспективних місцях.

УКРАЇНСЬКА СПЕЛЕОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Запрошує в свої ряди усіх, хто цікавиться підземними відкриттями і дослідженнями, романтикою підземних подорожей, кого турбує збереження уразливого світу природних печер і хто здатний оцінити переваги спільної діяльності і співпраці.

На сьогоднішній день в Україні досліджено та внесено в кадастр

2196 печер.

Членами УСА є 263 спелеологи, які представляють 47 клубів із

7-ти країн, з них 234 - спелеологи із України.

ДРУЗІ! НЕ ЗАБУДЬТЕ СВОЄЧАСНО ПОНОВИТИ СВОЄ ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ НА 2019 РІК!


Вступити до УСА